Catering dietetyczny dlaczego warto ?

Każdy chce zdrowo się odżywiać, dobrze wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze ale nie każdy wie jak to zrobić albo po prostu nie ma na to czasu. Intensywne tempo życia, wiele codziennych obowiązków sprawia że czas na gotowanie mamy tylko w weekendy. Jeśli pomimo wszystko chcemy zadbać o siebie to dobrym rozwiązaniem jest zdrowy catering dietetyczny z dostawą.
NAJWAŻNIEJSZE – REGULARNE POSIŁKI
Zdaniem ekspertów regularność posiłków to podstawa zdrowego odżywiania. Regularne jedzenie sprawia, że organizm czuje się bezpiecznie – czyli wykorzystuje paliwo z pożywienia, nie magazynując zapasów na wszelki wypadek. Chęć wyrobienia w sobie nawyku regularnego jedzenia jest jednym z głównych powodów wyboru cateringu dietetycznego.
Jedząc regularnie zyskujesz:
– Szybszy metabolizm i szczupłą sylwetkę
– Lepsze trawienie i wchłanianie składników odżywczych
– Dobre samopoczucie i zdrowie
Korzystając z cateringu dietetycznego, jesz zdrowo i regularnie na co dzień. W razie kryzysu zawsze masz pod ręką gotowy, zbilansowany posiłek dopasowany do twoich potrzeb. Każde menu jest ułożone przez Dietetyka a przygotowane przez naszego Szefa Kuchni z najlepszych produktów:
– świeżych owoców i warzyw
– pełnoziarnistych produktów zbożowych
– zdrowych tłuszczów i dobrze przyswajalnego białka.
W ten sposób dostarczysz organizmowi wszystkich niezbędnych składników w odpowiednich proporcjach. Gdy Twoje komórki są dobrze odżywione, przestajesz mieć ochotę na niezdrowe przekąski i podjadać pomiędzy posiłkami. Jesz regularnie i poprawiasz swoją przemianę materii, uczysz się dobrych nawyków żywieniowych.

Madam Catering Warszawa